Fotografie není k dispozici.

Kateřina Tisová (Česká republika)

Sára Englišová (1998) a Kateřina Tisová (1998) jsou studentky politologie na Univerzitě Karlově. Spoluzaložily projekt „Poezie ve městě žije”, v němž na Instagramu uveřejňují úryvky z básní vyfocené v Praze. Snaží se tak pomoci najít lidem cestu k poezii. Se svým krátkým filmem Bůh bez domu, dům bez Boha získaly 3. místo v soutěži My Street Films 2018.

Filmografie

  • Bůh bez domu, dům bez Boha
    2018

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít