Fotografie není k dispozici.

Patrik Lančarič (Slovensko)

Patrik Lančarič je slovenský divadelní a filmový režisér, scenárista a pedagog. Absolvoval divadelní fakultu VŠMU v Bratislavě. Byl uměleckým šéfem Státního divadla v Košicích, poté pracoval jako nezávislý režisér, od roku 2017 je uměleckým vedoucím Městského divadla ve Zlíně. Jako režisér spolupracoval s řadou evropských divadel. Jeho filmovým debutem byl film Rozhovor s nepřítelem (2007). Je režisérem dokumentů o herci Ladislavu Chudíkovi, hudebním skladateli Marku Brezovském nebo básníkovi a politikovi Miroslavu Válkovi.

Filmografie

 • Dežo Hoffmann - Fotograf Beatles
  2022
 • Válek
  2018
 • Hrana Rockument
  2015
 • Hrana
  2014
 • Ladislav Chudík
  2008
 • Rozhovor s nepřítelem
  2007

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít