Fotografie není k dispozici.

Simon Coulibaly Gillard (Francie)

After five years of scientific studies, Simon Gillard decided to buy his first camera and move to Brussels to study for a master's in Filmmaking. In 2013, his first documentary Anima (2013) was selected at many festivals including the FID Marseille, Bilbao IFD. In 2014, he made a second short documentary Yaar (2013). This film found its way to over 60 festivals worldwide and won nearly 20 awards and honourable mentions. It won Best Short Documentary at the prestigious Dei Popoli Festival in Florence and the award for best cinematography at FIFF in Namur. His latest film is Boli Bana (2017), which premiered ad IFF Rotterdam.

Filmografie

  • Boli Bana
    2017
  • Anima
    2013
  • Yaar
    2013

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít