Scéna z filmu Boli Bana
Scéna z filmu Boli Bana
Scéna z filmu Boli Bana
Sdílet přes
  • Facebook
  • Twitter

Boli Bana

Režie
Rok 
2017
Země
  • Belgie
Délka
59min 
Jazyky ve filmu 
Titulky 

At night, the young boy Ama and his companions travel through the bush of Boli Bana. A herd of huge and benevolent cattle accompanies them. By day, a young girl Aissita is the centre of attention of Boli Bana village. A witch has arrived for a ritual, this means for Assista an entry into the world adulthood. It is a nomadic and mystic world that comes into being that is juxtaposed through being shown through the eyes of a child.

Detaily

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít