Fotografie není k dispozici.

Kiur Aarma (Estonsko)

Kiur Aarma se narodil 25. června 1975. Vystudoval Tartu University, obor sémiotika a kulturní teorie, poté pokračoval ve studiu scénáristiky na Baltic Film and Media School. Byl producentem a moderátorem různých talk show, napsal a produkoval několik dokumentárních filmů. Je spoluzakladatelem produkční společnosti RUUT (Eetriüksus), která vyrábí TV pořady a dokumentární filmy. V roce 2009 byl spoluautorem a producentem dokumentárního filmu Disko a atomová válka, který byl uveden na mnoha mezinárodních festivalech. Od roku 2008 pracuje s Traumfabrik.

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít