Scéna z filmu Rodeo
Scéna z filmu Rodeo
Scéna z filmu Rodeo
Scéna z filmu Rodeo
Scéna z filmu Rodeo
Sdílet přes
  • Facebook
  • Twitter

Rodeo

Režie
Rok 
2018
Země
  • Estonsko
  • Finsko
Délka
77min 
Titulky 

Píše se rok 1992 a první svobodné volby v Estonsku po druhé světové válce překvapivě přivedly k moci mladé a idealistické politické síly. V jejich čele stojí je 32letý Mart Laar, nejmladší evropský předseda vlády, který má za úkol vyvést zemi z chaosu. Toto je příběh o získávání a ztrátě důvěry, o rozšiřujícím se konfliktu mezi idealisty a rostoucí ekonomickou elitou, a o tom, mezi jakými možnostmi se premiér země může nebo musí rozhodovat.

Detaily

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít