Fotografie není k dispozici.

Raimo Jõerand (Estonsko)

Raimo Jõerand was born in July 15, 1972 in Tallinn. He is a freelance scriptwriter and film director, lecturer of several courses about documentary, film editing and scriptwriting in Estonian universities. In 2006-2012 he worked at Estonian Film Institute as a Documentary and Development Consultant. In 2013-2015 he was the President of Estonian Cultural Endowment Audio-Video Department.

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít