Fotografie není k dispozici.

Bojana Burnać (Chorvatsko)

Bojana Burnać (1981, Sisak, Chorvatsko) vystudovala obor kamery na Akademii dramatických umění v Záhřebu. Jako kameramanka se podílela na několika hraných, dokumentárních a experimentálních filmech, jak krátkých, tak celovečerních. K tématu svého režijního debutu Život bez vzduchu má velmi blízko i osobně. Sama se věnuje nejen potápění volnému, tradičnímu s dýchacím přístrojem, jeskynnímu a potápění pod ledovým povrchem, ale i speleologii a sólovému horolezectví. KVIFF

Filmografie

  • Život bez vzduchu
    2017

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít