Fotografie není k dispozici.

Guy-Marc Hinant

Guy-Marc Hinant je hudebním producentem vlastního labelu Sub Rosa se sídlem v Bruselu. V katalogu má na 250 titulů, od dokumentů meziválečné avantgardy přes ranou elektroniku k Nové hudbě (Marcel Duchamp, William Burroughs, James Joyce, Luc Ferrari, Milan Knížák, Morton Feldman...). V roce 2000 začal spolu s dokumentaristou Dominiquem Lohlém natáčet sérii videoportrétů OME (Observatoire de Musiques Electroniques). Zatím má čtrnáct částí, vedle Davida Toopa tu figurují Pierre Boulez, Jonas Mekas, Philip Jeck a další. (MFF Karlovy Vary)

Foto: Isabelle Françaix

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít