Fotografie není k dispozici.

Milan Mazúr (Slovensko)

Milan Mazúr (*1989, Žilina) je umělec a filmař, jehož vizuální řeč neustále balancuje na hraně mezi spektakularitou současné masové vizuality a jejím zpochybňováním, zahrnujícím i sociálně kritický podtext. Jeho videa a filmy vstupují do širšího instalačního rámce. Na Slovensku narozený umělec je absolventem ateliéru Intermediálních konfrontací na pražské UMPRUM a v současnosti je doktorandem v Ateliéru nových médií I. na pražské AVU. Žije a působí v Praze.

Filmografie

 • Co je to za píseň, která rozpustila mlhu?
  2022
 • Casaria
  2019
 • Nigel
  2018
 • Ócuka
  2018

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít