Fotografie není k dispozici.

Antonia Hungerland (Německo)

Antonia Hungerland studied film direction at the Filmuniversität Babelsberg KONRAD WOLF. She was born in 1985 in Wuppertal and lives in Berlin. With her short film Heute heißt es Dienstleistungsgewerbe she took part in the talent competition of ZDF Kleines Fernsehspiel. In order to realize her documentary (K)inder an die Macht! she lived in India for six months. In addition to the realization of further personal documentary and short feature films, she assisted in various film and television productions, ia. at Geißendörfer Film and Television Production, Roxy Film and Rhein Film. She also worked as a projectionist in a cinema and is a student assistant to the director Angelina Maccarone. (M)other is her graduation film.

Filmografie

  • (M)other
    2018

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít