Fotografie není k dispozici.

Barbora Aradská (Česká republika)

Barbora Aradská v minulosti studovala umění a design. V kombinácii s jejím zájmem o vyprávění a analyticko-kritickou reflexi současnosti, dále pokračovala ve studijích Filmových věd na FF UK a katedry Dokumentární tvorby FAMU. Aby porozuměla dokumentární a nezávislé tvorbě v její šíře, snaží se kombinovat studium s praktickýma dovednostma přímo přes pracovní zkušenosti ve dvou sezónách na MFDF Ji.hlava, absolvování workshopu My Street Films v roce 2020, observování vývoje snímků na Doc.inkubatoru, ale především aktivitami v audiovizuální platforme TPS Remízek.

Filmografie

  • Film o žížalách
    2022
  • Čistota pol života
    2020

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít