Fotografie není k dispozici.

Renée Nader Messora (Brazílie)

Born in 1979 in Sao Paulo (Brazil). She is a graduate in Cinematography from the Universidad del Cine – Buenos Aires. For fifteen years she worked as an assistant director in Brazil, Argentina and Portugal. In 2009 Renée Nader Messora met the Krahô indigenous people. Since then, she is working with the community, participating in the mobilisation of a local collective of Krahô filmmakers. Their work is focused in the use of cinema as a tool for self-determination and the strengthening of cultural identity. THE DEAD AND THE OTHERS is her debut as a director.

Filmografie

  • The Dead And The Others
    2018

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít