Fotografie není k dispozici.

Billie Mintz (Spojené státy)

Billie's life is a series of wild tales that are mostly true. Among his many talents, he is an ordained minister of deliverance and was trained in shamanism by an old Incan medicine man from Peru. Most notably, he is an award-winning documentary filmmaker who also happened to be rejected from every film school he ever applied to. Serving two seasons as a National Geographic correspondent for the show Explorer and a long-time advocate for social justice, Billie believes in the power of story to raise consciousness and inspire policy change.

Filmografie

  • Portrayal
    2020
  • The Guardians
    2018
  • Jesus Town, USA
    2014

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít