Fotografie není k dispozici.

Julian T. Pinder (Kanada)

Julian T. Pinder is a Canadian-born film director, producer, and writer. He created, directed and executive produced Fire Chasers, a four-part Netflix Original series with Leonardo DiCaprio, released in September 2017, and was nominated for the US Award for Social Justice at the Santa Barbara Film Festival in 2010.

Pinder founded Deliberate Films in 2007 and his titles include feature films, documentaries, television series, music videos, and commercial campaigns. His films have been released on HBO, Showtime, Netflix, and Amazon.

Filmografie

 • Fire Chasers
  2017
 • Population Zero
  2016
 • Jesus Town, USA
  2014
 • Trouble in the Peace
  2012
 • Land
  2010

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít