Fotografie není k dispozici.

Petr Jedlička (Česká republika)

Petr Jedlička je akademický sochař, narozen 31. 1. 1953. Vystuduval Akademii výtvarných umění v Sofii v Bulharsku. Působí jako pedagog na Vyšší odborné škole restaurátorské v Brně. Měl samostatné výstavy v ČR, Rakousku, Bulharsku a účastnil se na kolektivních výstavách v ČR, Bulharsku, Japonsku, Korei, Španělsku, Kanadě, Slovensku a také na výtvarných sympoziích v Polsku, Bulharsku, Japonsku, Korei, Norsku a na Slovensku.

Filmografie

  • Quirin Osudu navzdory
    2021

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít