Fotografie není k dispozici.

Yurii Pupirin (Ukrajina)

Jurij Pupyrin (1977) je absolventem pedagogické fakulty a nějaký čas se věnoval také učitelství. Následně vystudoval film na Kyjevské národní divadelní, filmové a televizní univerzitě Karpenka-Karého. Roku 2011 natočil snímek Valera, pojednávající o autorově osudové návštěvě umírajícího přítele. Tematice ukrajinské války je věnován i jeho druhý snímek Chronicles of Under-Declared War (2016).

Filmografie

  • Tohle je válka, bejby
    2017
  • Chronicles of Under-Declared War
    2016
  • Valera
    2011

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít