Fotografie není k dispozici.

Korniy Gricyuk (Ukrajina)

Korniy Gricyuk is a film director and screenwriter. As a film editor and screenwriter Korniy worked for some time on TV-films. In 2018 Korniy premiered his independent self-funded feature mockumentary film 2020#desertedcountry during the Molodist IFF in Kyiv in International Program Forma - oldest and biggest film festival in Ukraine. The Film was selected to many prestigious film festilvals around the globe, like Cottbus IFF in Germany and Stras- bourg IFF in USA. In November 2018 film had theatrical destribution all over Ukraine.

Filmografie

 • EuroDonbas
  2021
 • The Train Kyiv - War
  2020
 • 2020#desertedcountry
  2018
 • Transformer
  2015

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít