Fotografie není k dispozici.

Marina Belobrovaja

Born in 1976 in Kiev, Ukraine. Israeli citizenship. 1998-2004 Studies Fine Arts and Art Education in Berlin and Zurich. She made her directorial debut with the documentary WARMGLOW (2014), in which she accompanies a travel group to Chernobyl. For several years she has been working in multimedia on socio-political topics and teaches at the Lucerne School of Art and Design (HSLU). 2018 Doctorate from Kunstuniversität Linz. Works and lives in Zurich.

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít