Fotografie není k dispozici.

Karo Szmit (Polsko)

Karo Szmit se narodila v roce 1978 ve Varšavě a v roce 1988 přesídlila do Rakouska. Absolvovala Uměleckoprůmyslovou univerzitu v Linci na katedře experimentálního designu (2008) a v rámci programu Erasmus strávila semestr na Vysoké umělecké škole v Berlíně-Weissensee (2005). Hlavní těžiště jejího díla spočívá v kresbě, animované filmové tvorbě a videu. Žije ve Vídni a účastní se mnoha filmových festivalů.
Cílem její práce je přiblížit se struktuře věcí pomocí metod, jako je sbírání, opakování, redukce. Na druhou stranu se zabývá tématy jako je touha, sledování zpovzdálí, definice akce a stagnace, zajímavé versus nudné.

Filmografie

  • Le Grand Content - společně s Clemensem Koglerem
    4´, Rakousko

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít