Fotografie není k dispozici.

Andrey Gryazev (Rusko)

Andrey Gryazev se narodil roku 1982 v Moskvě. Jako profesionální sportovec – krasobruslař se účastnil světových a evropských šampionátů. Vystudoval divadelní režii na Ruské státní univerzitě fyzické kultury (2004), pracoval jako tanečník baletu v Divadle miniatur na ledu Igora Bobrina. Následně vystudoval První národní školu televizní tvorby, obor střihová skladba (2006). Pracoval jako kameraman a střihač pro Jurije Ljubimova a Divadlo na Tagance. Absolvoval workshop Andreje Gerasimova a Andreje Dobrovolského pro scénáristy a filmové režiséry (2008).

Filmografie

 • Stavební jáma
  2020
 • Zítra
  2012
 • Miner's Day
  2010
 • Spanya and Sparrow
  2009

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít