Fotografie není k dispozici.

Ivo Pavelek (Česká republika)

Ivo Pavelek vystudoval Akademii múzických umění, Filmovou a televizní fakultu. Po ukončení vojenské služby v Československém armádním filmu, kterým prošli v minulosti i František Vláčil, Karel Kachyňa a další, nastoupil do Filmového studia Barrandov. Tady v letech 1981 - 1992 pracoval v zahraniční zakázkové skupině, jako zástupce vedoucího produkce. Založil firmu Diamant Film Praha, která se věnuje výrobě televizních pořadů a celovečerních filmů – v koprodukci vznikl např. film Poslední vlak režiséra J. Vilsmaiera.

Filmografie

  • Safari v Čechách
    2017
  • Arnošt Lustig – devět životů (společně s K. Pavelkovou)
    2012

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít