Fotografie není k dispozici.

Eddine Ala Slim (Tunisko)

*1982, Sousse, Tunisia. Lives and works in Tunis, Tunisia.
A video and filmmaker, Ala Eddine Slim has directed three short films, L’automne, Une nuit parmi les autres and The Stadium, as well as a feature-length documentary, Babylon, the latter with Ismaël and Youssef Chebbi. In 2010, during the uprising and subsequent repression of the people in Tunisia, he directed Journal d’un homme important, a four-part video series, followed by a second series titled Journal d’une femme importante. In terms of form and content alike, Ala Eddine Slim's work is highly experimental. It has garnered numerous international awards (FID Marseille, DocLisboa, among others) and has been shown in festivals and art centers throughout the world (MoMA, New York; Centre Georges Pompidou, Paris; Tabakalera, Clermont Ferrand, to cite just a few).

Filmografie

 • The Last of Us
  2016
 • Babylon
  2012
 • Journal d'un homme important
  2010
 • Journal d'une femme importante
  2010

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít