Pino Esposito (Itálie)

Pino Esposito was born in Rossano Calabro in Italy. Pino studied architecture, at the University of Florence and received a degree from the Zurich Multimedia School for video, sound and graphics. He founded the theatre company Oziosazio before turning to directing. Since 1994 Pino has lived and worked in Zurich as director for the stage and as a filmmaker. His films have participated in numerous international film festivals including the Locarno Film Festival, the Fespaco, the IDFA Amsterdam and the Doclisboa.

Filmografie

  • Farid
    2013
  • The New South of Italy
    2010

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít