Fotografie není k dispozici.

Lorena Giachino Torréns (Chile)

Lorena Giachino Torréns shot her first feature documentary "Reinalda del Carmen, mi mamá y yo" which had a long tour of festivals in Latin America, Europe and the US, after its world premiere at the Mar del Plata International Film Festival. In Spain she worked as a director, screenwriter and executive producer of a series of educational programs and audiovisual campaigns for the Ibero-American Educational Television Association (ATEI). She has worked for foreign productions: People and Arts Productions, BBC, The Sette (Italy) and Discovery Channel.

Filmografie

  • El gran circo pobre de Timoteo
    2013
  • Reinalda del Carmen, mi mamá y yo
    2006

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít