Fotografie není k dispozici.

Ingvar A. Thorisson (Island)

Ingvar started out as an assistant producer at the Icelandic National Broadcasting Service RUV in 1990. Since 1995 he has worked as a freelance producer and director on television projects: drama, TV series, current affairs, reality TV and documentaries. 1999-2004 Ingvar worked as producer/director at Skjar 1 TV. Assistant director on two feature films. Ingvar is the founder and owner of Hugo Film, established 1998.

Filmografie

 • 2011 No Bone – No Skin– a rock band at sea
  Director/Cameraman
 • 2008 Ama Dablam – Beyond The Void
  Director/Cameraman
 • 2014 House Of Hope - Refugee Camp Iceland
  Co-director/Cameraman/Producer
 • 2013-15 Challenging The North Atlantic
  Co-director/Cameraman

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít