Fotografie není k dispozici.

Alfeu França (Brazílie)

Alfeu França was born in Rio de Janeiro, Brazil. Since 1998, he has written and directed documentaries mostly dealing with forgotten historical facts and heavily based in the use of archival material. His films have been screened on festivals worldwide. Alfeu was also the curator of a number of film series in Brazil’s major art centers, a jury member at several film festivals and a programmer at the Rio de Janeiro International Short Film Festival.

Filmografie

 • “OTA BENGA”
  U.S. / Brazil, 2002, 16min
 • "A DEUSA BRANCA"
  Brazil, 2013, 31 min
 • “THE AWAKENING OF A GIANT"
  Brazil, 2008, 30 min
 • “COLLYER BROTHERS"
  Brazil, 2006, 23 min,

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít