Fotografie není k dispozici.

Pablo Briones (Argentina)

Režisér, kameraman a střihač Pablo Briones (1983) získal bakalářský titul v oboru filmová produkce na Universidad Nacional de Córdoba (2005) a magisterský titul v oboru režie na ECAL / HEAD (2014). Od roku 2008 pracuje v Ženevě jako vedoucí tvůrčí skupiny televizní stanice. Jeho krátký dokumentární film À beira de Lisboa (Na kraji Lisabonu) získal na 55. ročníku Mezinárodního festivalu dokumentárních filmů ZINEBI cenu Stříbrný Mikeldi.

Filmografie

 • Les traces
  2020
 • Baracoa
  2019
 • Pezcal
  2016
 • A barca / Bárka
  2015
 • À beira de Lisboa / On the edge of Lisbon
  2013

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít