Scéna z filmu Baracoa
Scéna z filmu Baracoa
Scéna z filmu Baracoa
Scéna z filmu Baracoa
Sdílet přes
  • Facebook
  • Twitter

Baracoa

Režie
Rok 
2019
Země
  • Švýcarsko
  • Španělsko
  • Spojené státy
Délka
90min 
Jazyky ve filmu 
Titulky 

Hot summer has come to their tiny village in the Cuban countryside, Leonel and Antuán intimately explore their universe far from adults. With a considerable difference in age, their unique friendship is torn between games and fights, conversations about everyday life, existentialist questions, simple pleasures, and boredom. As his older friend is drawn to the busy life of the city, Leonel is forced to examine his life and place in the world. While the Cuban society is going through a transitional period, the two friends also come to a crossroads.

Detaily

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít