Fotografie není k dispozici.

Federico Ferrone (Itálie)

Federico Ferrone (b. 1981, Florence) studied history at the University of Bologna and political science in Paris. He made the documentary Banliyö-Banlieue (2004) with Francesco Ragazzi and Constance Rivière. As assistant director he was involved in the TV documentary series Histoires en Méditerranée (2005). With Ragazzi and Michele Manzolini he directed the documentary Merica (2007) and with Manzolini the doc The Train to Moscow: A Journey to Utopia (2013).

Filmografie

 • Il Varco
  2019
 • The Train to Moscow: A Journey to Utopia
  2013
 • Merica
  2007
 • Histoires en Méditerranée
  2005
 • Banliyö-Banlieue
  2004

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít