Fotografie není k dispozici.

Michele Manzolini (Itálie)

Michele Manzolini (b. 1980, Sondrio, Italy) studied semiotics at the University of Bologna and continued his college education in Minho, Portugal, and in Rio de Janeiro. He joined Francesco Ragazzi and Federico Ferrone to direct the documentary Merica (2007), while he solo directed the TV doc The Enemy Within (2008), then teamed up with Ferrone once again for The Train to Moscow: A Journey to Utopia.

Filmografie

 • Il Varco
  2019
 • The Train to Moscow: A Journey to Utopia
  2013
 • The Enemy Within
  2008
 • Merica
  2007

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít