Fotografie není k dispozici.

Damien Faure (Francie)

Damien FAURE is French filmmaker. He graduated from the School of Fine Arts in Saint-Etienne with congratulations from the Jury. He begins his first films on the rebel Papuans of West Papua. Three documentaries emerge from this experience and were awarded in several festivals around the world. In 2012, he directed "Intercalary Space" a documentary on small architectures that interfere in the interstices of the city of Tokyo. The film became a reference and is studied in schools of architecture. He shot a film about a utopian city in Chile.

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít