Scéna z filmu Level Five
Scéna z filmu Level Five
Scéna z filmu Level Five
Sdílet přes
  • Facebook
  • Twitter

Level Five

Režie
Rok 
1997
Země
  • Francie
Délka
105min 
Jazyky ve filmu 
Titulky 

Laura dostala v rámci dědictví od svého zemřelého přítele úkol dokončit videohru s epizodou z druhé světové války, s bitvou o Okinawu. Snímek o kultu mrtvých radikálně promýšlí individuální a kolektivní rozměr smrti - žena se filmuje před počítačem a obrací se k nepřítomnému partnerovi, přičemž se její domácí video stává pokračováním paměti zesnulého na pozadí anonymního utrpení válečné bitvy. Sci-fi film o různých úrovních hry zároveň modeluje variantu vztahů v trojúhelníku, který vytvářejí mrtvý muž, přítel filmař a žena obývající prostor mezi životem a smrtí.

Film bohužel není dostupný :(

Omlouváme se, ale tento titul není ve vaší zemi k dispozici.

Detaily

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít