How to Destroy Time Machines

Režie
Rok
2017
Země
  • Polsko
Délka
40min
Zvukové stopy
Titulky

How to Destroy Time Machines is a film for your ears. It focuses on Jeph Jerman, an Arizona-based experimental musician, his passion for sounds, and his unique perception of the world. Jeph doesn’t want to get into time machines, where most people are stuck, worrying about the future or dwelling on the past. Limited by such restrictions, we rarely enjoy the current moment. This is a story about being here and now. It’s not only a movie about an extraordinary composer but also a parable for life.

Detaily

Komentáře

Pro přidání komentáře se prosím nejprve přihlašte nebo zaregistrujte.

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air, z.s. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.