Through the Years

Režie
Rok 
1964
Země
  • Tchaj-wan
Délka
11min 
Zvukové stopy 
Titulky 

It is said that when America began its westward territorial expansion, every mile of train track laid down cost the life of a Chinese migrant worker; moreover, the military stood guard along the lines to keep the Indians away. Mixing fictional depictions with real-life documentation, the film shows trains racing past ramshackle forts and barren deserts as a waltz plays on, with the desolate scenery contrasting with the tourists’ smiling faces.

Film bohužel není dostupný :(

V našem aktuálním programu ale objevíte další skvělé filmy.

Detaily

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít