Run

Režie
Rok 
1966
Země
  • Tchaj-wan
Délka
5min 
Zvukové stopy 
Titulky 

On a morning in 1966, as requested by the director, artist XI De-jin ran around the Ren'ai Road Roundabout, while an 8mm camera tagged along, layering each slow frame of film upon the next. The runner, wearing a striped outfit, keeps striding forward to some unknown finish line, his eyes looking around from time to time; suddenly, a crowd of motorcycles appears and engulfs him.

Film bohužel není dostupný :(

V našem aktuálním programu ale objevíte další skvělé filmy.

Detaily

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít