Scéna z filmu Volte
Scéna z filmu Volte
Scéna z filmu Volte
Sdílet přes
  • Facebook
  • Twitter

Volte

Režie
Rok 
2017
Země
  • Polsko
Délka
14min 
Jazyky ve filmu 
Titulky 

Dvanáctiletá Zuzia se věnuje gymnastice na koni, která se označuje slovem voltiž. Zuzia má speciální úlohu “letce” na vrcholu z celé gymnastické skupiny – zatímco ostatní členové ji podpírají. Během náročné sezóny se ale začíná ukazovat, že v dříve sehrané skupině najednou něco nefunguje… Zuzia, stejně jako všichni ostatní v jejím věku, totiž vyrostla.

Detaily

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít