Scéna z filmu Návrat Agnieszky H.
Scéna z filmu Návrat Agnieszky H.
Scéna z filmu Návrat Agnieszky H.
Scéna z filmu Návrat Agnieszky H.
Scéna z filmu Návrat Agnieszky H.
Sdílet přes
  • Facebook
  • Twitter

Návrat Agnieszky H.

Režie
Rok 
2013
Země
  • Česká republika
  • Polsko
Délka
77min 
Jazyky ve filmu 
Titulky 

Polská režisérka Agnieszka Hollandová (1948) byla nominována na Oscara, točila s herci jako je Meryl Streepová nebo Leonardo DiCaprio. Svojí profesní dráhu začala studiem režie na pražské FAMU. Když se v roce 2012 do Čech pracovně vrátila, aby natočila mimořádně silný a úspěšný seriál Hořící keř, svolila k natočení dokumentu, ve kterém na svá studia v Česku vzpomíná. A nejen na studia, protože v Čechách našla svůj druhý domov a často se sem vrací.

Film bohužel není dostupný :(

Omlouváme se, ale tento titul není ve vaší zemi k dispozici.

Detaily

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít