Scéna z filmu Děkujeme za déšť
Scéna z filmu Děkujeme za déšť
Scéna z filmu Děkujeme za déšť
Scéna z filmu Děkujeme za déšť
Scéna z filmu Děkujeme za déšť

Děkujeme za déšť

Režie
Rok 
2017
Země
  • Norsko
  • Velká Británie
  • Keňa
Délka
87min 
Zvukové stopy 
Titulky 

Když sympatický keňský farmář Kisilu vzal poprvé do ruky kameru, aby začal dokumentovat život své rodiny a obyvatel okolní vesnice, nikdo neměl tušení, jak silný příběh z jeho vyprávění vzejde – příběh o odhodlání, tvrdé práci, ale také boji proti klimatické změně. Když jednoho dne Kisilův domov zasáhne zničující bouře, rozhodne se farmář vyzvat lidi ve své komunitě k akci. Výpověď věčného optimisty, který však v boji o zelenější svět otestuje vlastí limity i překážky systému, ve kterém žijeme.

Film bohužel není dostupný :(

Omlouváme se, ale tento titul není ve vaší zemi k dispozici.

Detaily

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít