Scéna z filmu Divoké bytosti
Scéna z filmu Divoké bytosti
Scéna z filmu Divoké bytosti
Scéna z filmu Divoké bytosti
Sdílet přes
  • Facebook
  • Twitter

Divoké bytosti

Režie
Rok 
2019
Země
  • Slovensko
  • Česká republika
Délka
9min 

Utuží vztah otce se synem společný výlet do přírody? Jsou děti opravdu tak kruté nebo jen hrají nevinné hry? Co udělá učitelka, když už je vše zesynchronizované? Tři příběhy odehrávající se na tajuplném ostrově.

Animovaný film autorů Marty Prokopové a Michala Blaška zahaluje vzpomínky na dětství a dospívání do omamných obrazů a sugestivních zvuků.

Film bohužel není dostupný :(

Omlouváme se, ale tento titul není ve vaší zemi k dispozici.

Detaily

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít