Today in Warsaw, Tomorrow Whatever

Režie
Rok
2012
Země
  • Polsko
Délka
20min
Zvukové stopy
Titulky

Two cups of hot chocolate, illegal garbage dump, men’s socks on the wooden floor and one donut with marmalade. Vera from Germany and Stephane from Belgium meet in a strange and cold Warsaw to discover the charms of Praga – Warsaw’s district. They were connected by Erasmus and couchsurfing. Grzegorz Brzozowski, director of the documentary, presents the drawbacks and good sides of the united Europe, which may or may not bring people together.

Detaily

Komentáře

Pro přidání komentáře se prosím nejprve přihlašte nebo zaregistrujte.

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air, z.s. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.