Scéna z filmu Fighting for Life
Sdílet přes
  • Facebook
  • Twitter

Fighting for Life

Režie
Rok 
2018
Země
  • Nizozemsko
Délka
70min 
Jazyky ve filmu 
Titulky 

Dokumentární film se odehrává v jihoafrickém vězení. Sledujeme především mladé muže, kteří, ať už se do vězení dostali z jakéhokoli důvodu, potřebují dostat druhou šanci. A mají štěstí – ve vězení se potkají s holandskou trenérkou boxu, která jim kromě tvrdých boxerských lekcí dává také naději, že až jednou vyjdou z vězení, nemusejí se v životě znova ztratit.

Detaily

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít