Pandora (1.díl)

Režie
Rok 
2021
Země
  • Belgie
Délka
45min 
Zvukové stopy 
Titulky 

Tento seriál je dostupný k zhlédnutí zdarma od 21.9. do 3.10.2021.

Hlavní postavou napínavého belgického dramatu je vyšetřující soudkyně, o jejímž otci, známém belgickém politikovi, vyjdou najevo potenciálně zničující skutečnosti. Do života Claire, která se musí vyrovnat s tím, že její životní zázemí se opíralo o pochybné machinace, se vzápětí vlamuje další událost národního významu – znásilnění mladé aktivistky, které zachytí na video ambiciózní politik. Incident má důsledky pro životy několika lidí a je belgickými nacionalisty zneužit pro populistickou kampaň. Začíná hra o lidské osudy i politické směřování země.

Sledujte Pandora 2.díl.

Film bohužel není dostupný :(

V našem aktuálním programu ale objevíte další skvělé filmy.

Detaily

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít