Ella Bella Bingo

Režie
Rok 
2020
Země
  • Norsko
Délka
76min 
Zvukové stopy 
Titulky 

Ella a Henry jsou nejlepší kamarádi, tráví spolu veškerý volný čas a mají velké plány – společně uspořádat pro sousedy velké cirkusové představení. Vše se ale změní, když se do města přistěhuje Johny, nový kluk s bohatými rodiči, který hledá kamarády. Aby si získal Henryho, věnuje mu drahé kolo, které si Henry už dlouho přál. Elle se ale tenhle nový kluk nelíbí, a už vůbec se jí nelíbí, že si s ním najednou Henry tolik hraje. Ohroženo tak není jenom jejich připravované představení, ale i samotné přátelství!

PRACOVNÍ LIST K FILMU

PRACOVNÍ LIST K FILMU PRO PEDAGOGY

Film bohužel není dostupný :(

V našem aktuálním programu ale objevíte další skvělé filmy.

Detaily

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít