Scéna z filmu Pod hladinou moře
Sdílet přes
  • Facebook
  • Twitter

Pod hladinou moře

Režie
Rok 
2020
Země
  • Polsko
Délka
9min 
Jazyky ve filmu 
Titulky 

Cornelius žil docela obyčejný hezký život kraba pobřežního. Tedy až do osudného dne, kdy se mu do cesty připletl zákeřný kořenohlavec krabí. Poté už Corneliův život nikdy nebyl jako dřív…

Pod hladinou moře je animovaný příběh podle skutečných událostí. Připomíná nám, že příroda není milosrdné místo, ale prostor, ve kterém jde o jediné – přežít. Nejde ovšem jen o přežití jednotlivce, jde především o zachování druhu. A právě v tomto směru dokážou některé živočišné druhy zacházet opravdu daleko.

Film bohužel není dostupný :(

V našem aktuálním programu ale objevíte další skvělé filmy.

Detaily

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít