Scéna z filmu Raggie
Scéna z filmu Raggie
Sdílet přes
  • Facebook
  • Twitter

Raggie

Režie
Rok 
2020
Země
  • Estonsko
  • Dánsko
Délka
75min 
Jazyky ve filmu 

Prázdniny končí, a to pro šestiletou Ruby znamená velkou změnu. Ta si zvykla hrát si každý den se starším bratrem Markem. Ten se teď ale musí vrátit do školy a Ruby se ocitá doma sama s babičkou. Markovi je Ruby líto a aby se necítila tak sama, vyrobí pro ni hadrovou panenku Raggie. A ta plní svůj úkol svědomitě. Aby mohla být novou Rubiinou kamarádkou, dokonce oživne! Ruby se tak musí naučit, jaké to je mít nové kamarády i to, že to s nimi není vždy jednoduché. Všechna nedorozumění jdou ale stranou, když se Raggie ztratí a Ruby s Markem se ji vydají zachránit před nástrahami města.

Doporučená přístupnost: 5+

PRACOVNÍ LIST K FILMU

PRACOVNÍ LIST K FILMU PRO PEDAGOGY

Ve spolupráci s

  • Juniorfet

Film bohužel není dostupný :(

V našem aktuálním programu ale objevíte další skvělé filmy.

Detaily

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít