Scéna z filmu 66 Sezón
Scéna z filmu 66 Sezón
Scéna z filmu 66 Sezón
Sdílet přes
  • Facebook
  • Twitter

66 Sezón

Režie
Rok 
2003
Země
  • Slovensko
  • Česká republika
Délka
86min 
Jazyky ve filmu 
Titulky 

Snímek o košické plovárně, místě, kam se podle sloganu tvůrců"chodily koupat dějiny". Prostřednictvím příběhů, které se zde odehrály mezi lety 1936 a 2002, zachycuje dokument 66 sezón čas oblíbené plovárny i vzpomínky na stejný počet let v historii střední a východní Evropy.Mozaika připomenutých osudů rekonstruuje příběh historie:tedy nikoli odosobněné dějiny a na jejich pozadích jakési životy, ale jen příběhy lidí, které jsou dějinami.

Detaily

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít