Po všech mořích

Režie
Rok 
2001
Země
  • Rakousko
Délka
95min 
Zvukové stopy 
Titulky 

Letadlová loď Kyjev – kdysi největší a nejdůležitější válečná loď Sovětského svazu a symbol jeho slávy a síly – kotví již léta jako plovoucí šrot na severním pobřeží Ruska, střežená a hýčkaná bývalým kapitánem. Po všech mořích sleduje osud lodi a její bývalé posádky. Kyjev se stává projekční plochou protagonistů: baštou politické hrdosti a cti, místem osobního obohacení a soukromých katastrof. Na jaře roku 2000 začíná poslední cesta lodi Kyjev z Murmansku do Číny, na které ji doprovází režisér Johannes Holzhausen.

Film bohužel není dostupný :(

V našem aktuálním programu ale objevíte další skvělé filmy.

Detaily

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít