Sdílet přes
  • Facebook
  • Twitter

59/184/84

Režie
Rok 
2009
Země
  • Česká republika
Délka
25min 
Jazyky ve filmu 
Titulky 

59/184/84 je filmový inzerát věčně nešťastného člověka, který stále čeká na chvíli, kdy začne život. Svoji prázdnou existenci samotáře udržuje v předsmrtném napětí vírou, že se něco musí stát, že mu osud splní jeho ideální požadavky na ženu, odvozené z biologického práva na lásku. Stále přítomnou myšlenku na sebevraždu dočasně rozptýlí pouze reakce na nový text v seznamce: “Dobrý den, jsem svobodný štíhlý VŠ/184 mezi padesátkou a biologickým úhynem a chci se oženit, mít rodinu a vlastní děti. Těším se na odpověď a hezky vás zdravím. Jiří.”

Detaily

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít