Gangster Girls

Režie
Rok 
2009
Země
  • Rakousko
Délka
79min 
Zvukové stopy 
Titulky 

Jsou uvězneny mezi tripy na heroinu a krádežemi s maketami pistolí, mezi bláznivými nakupovacími výlety a hlubokými depresemi. Učí se angličtinu a vězeňský slang. Touží po náhražce štěstí propašované do cely a pak? Ženy z vězení v Schwarzau improvizují scény ze svého života, především z jejich každodenní rutiny ve vězení. Kdy a jak se to stalo, že se vydaly špatnou cestou a skončily ve vězení? Jak je pobyt ve vězení poznamenal?

Film bohužel není dostupný :(

V našem aktuálním programu ale objevíte další skvělé filmy.

Detaily

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít